ВУЗ ШАГ
 

Підлісноолексинецька гімназія Городоцької міської ради Хмельницької області

 

Кадровий склад навчального закладу

Список

вчителів  Підлісноолексинецької гімназії на 1 жовтня 2019 року

адреса: с. Підлісний Олексинець Городоцького району Хмельницької області

 

 

 

 

 

 

з/п

 

 

 

 

 

Прізвище,

імя, по

батькові

 

 

 

 

 

Рік

народження

 

 

 

Стать

 

 

 

 

Назва

навчального

закладу,

який

закінчив

 

 

 

Кваліфікаційний рівень

(середня спеціальна,

бакалавр, спеціаліст, магістр)

 

 

 

 

 

Спеціальність

за одержаною

освітою

 

 

 

 

 

Посада за

призначенням

 

 

 

 

 

Який предмет

викладає

 

 

Навантаження

в годинах на

тиждень у

класах

Додатковий предмет, який викладає

Категорія, рік проходження атестації

Рік проходження курсової перепідготовки

План  курсової перепідготовки

Основний чи сумісник

Стаж педагогічної  роботи

З якого часу працює в даній школі

Назва навчального закладу, де

набуває кваліфікацію заочно, на якому курсі

Нагороди

Військовозобовязаний (так. ні). звання

Адреса проживання, номер телефону

1-4

5-9

 

10-11

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

1.

Бень

Віра

Іванівна

04.02

1964

Жін.

Чернівецький

університет,

1990 р.

Спеціаліст

Вчитель

біології

Вчитель

біології

та хімії

Біологія

Хімія

Природознавство

Основи здоров’я

Географія

 

 

 

7

4,5

2

4,5

7

 

Основи здоров’я

Природознавство

Географія

 

Вища

2016

 

2017

2017

2015

2018

 

2021

 

Осн.

 

35

15.08.

1987 р

 

 

 

ні

с.Підлісний Олексинець

0967549749

2.

Бень

Петро

Іванович

10.09

1961

 

Чол.

Івано-Франківський

педінститут

1988 р.

Спеціаліст

Вчитель

образотворчого

мистецтва, трудового

навчання і креслення

Вчитель

образотворчого

мистецтва

Образ. мистецтво

Трудове навчання

        Інформатика

Музика

Мистецтво

 

 

 

 

3

 

 

3

6,5

6

3

1,5

 

Музика

Інформатик

Мистецтво

 

І

2017

2017

2017

2017

2017

2017

 

2022

 

Осн.

 

31

15.08.

1988 р.

 

 

 

так

с.Підлісний Олексинець

0967549763

3.

Глуховська

Ольга

Миколаївна

 

21.11

1974

 

Жін.

Жовтоводське

педучилище

1993 р.

Середня

спеціальна

Вчитель

початкових

класів

Вчитель

початкових

класів

2 клас

4 клас

ГПД

20

3

7,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Спец.

2018

 

2017

 

2023

 

Осн.

 

26

15.08.

1993 р.

 

 

 

ні

с.Підлісний Олексинець

0982520978

4.

Гурна Ольга Миколаївна

20.08.

1975

Жін.

Кам’янець-

Подільський

державний педагогічний університет

2000

Спеціаліст

Вчитель

початкових

класів

Вчитель

початкових

класів

1 клас

4 клас

ГПД

20

2

7,5

 

 

 

І

2018

 

2016

2021

Осн.

25

02.09.

2019

 

 

ні

С.Старе Поріччя

0966819636

5.

Гурний

 Валентин Васильович

13.11.

1974

 

Чол.

Кам’янець-

Подільський

державний педагогічний університет

2001

Спеціаліст

Вчитель початкових класів та фізичного виховання

 

В.о .директора гімназії

Вчитель

початкових класів

 

4 клас

12

 

 

 

 

Вища

2017

 

2017

 

2022

 

Осн.

 

25

03.09.

2018 р.

 

 

 

так

с.Старе Поріччя

0979660528

6.

Демчук

Олена

Вікторівна

27.05

1982

 

Жін.

Кам’янець-

Подільський

націон. університет

2004

Спеціаліст

Вчитель

української мови

та літератури,

німецької мови

Вчитель

української мови

та літератури.

німецької мови

Українська мова

Укр..література

Зарубіжна літератури

 

 

 

12

8,5

2,5

 

 

 

 

 

І

2015

2017

2015

2020

 

Осн.

 

14

 

01.09.

2004 р.

 

 

 

ні

с.Підлісний Олексинець

0968217024

 

7.

Богнін Владислав Ігорович

26.02

.1993

Чол..

Кам’янець-

Подільський

націон. університет

2017

Магістр

Викладач історії

Вчитель історії

Історія

Правознавство

Англійська мова

 

 

9

9

0,5

 

 

Англійська мова

спеціаліст

Не проходив

2025

Осн.

2

02.09.

2019

 

 

так

с.Пільний Олексинець

0967986619

8.

Мариняк

Лариса

Миколаївна

07.05

1972

 

Жін.

Чернівецьке

педучилище

1991

Середня

спеціальна

Вчитель

початкових

класів

Вчитель

початкових

класів

 

3 клас

Індивід. навчання

 

21

10

 

 

 

 

 

 

Спец.

2018

 

2017

 

2

 

Осн.

 

28

15.08.

1992 р.

 

 

 

ні

с.Підлісний Олексинець

0678620397

9.

Щур

Яніна

Казимирівна

23.08

1964

 

Жін.

Кам’янець-

Подільський

педінститут

1986

 

Спеціаліст

 

Вчитель

математики

Вчитель

математики

та фізики

Математика

Фізика

Алгебра

Геометрія

 

8

5

5

5,5

 

 

 

 

 

Вища

2018

 

2017

 

2023

 

Осн.

 

33

 

01.09.

1989 р.

 

 

 

так

с.Підлісний Олексинець

0962775972

10.

 

Шевчук

Галина

Володимирівна

 

 

07.12

1948

 

 

Жін.

 

Кам’янець-

Подільський

педінститут

1976

 

 

Спеціаліст

 

Вчитель

історії

 

 

Вчитель

німецької мови

 

Німецька мова

Зарубіжна література

 

 

8,5

6

 

Зарубіжна література

 

 

 

Вища

2016

 

2017

 

2021

 

Осн.

 

51

15.08.

1968 р.

 

 

 

 

ні

с.Підлісний Олексинець

0968074546

 

11.

 

Ринда

Юрій

Вікторович

 

24.10 .1962

 

 

Чол.

 

Кам’янець-

Подільський

інститут

1988

 

Спеціаліст

 

 

Викладач фізичного виховання

Вчитель фізичного

виховання

 

Фізичне виховання

 

 

 

12,5

 

 

Вища, ст..вчитель

2016

 

 

2018

 

 

2021

 

Сумісник

 

32

 

02.09.

2019

 

 

 

так

 с.Пільний Олексинець 0978812835

 

12.

Ринда

 Галина Сергіївна

18.08

.1966

жін

 

Кам’янець-

Подільський

педінститут

1988

 

Спеціаліст

 

 

Вчитель російської мови і літератури

 

Вчитель англійської мови

 

Англійська мова

Зарубіжна література

 

 

10

2

 

Англійська мова

Вища, ст..вчитель

2015

 

 

2018

 

 

2020

 

Сумісник

 

 

31

 

10.09..2018

 

 

 

ні

с.Пільний Олексинець

0978812763

                                                             

 

 

В.о. директора гімназії:                               Гурний В.